Pašapkalpošanās sistēma
Pakalpojumu dienests
65059010, 26443529
Lielvrdes novads

Aicinām darbā SANITĀRTEHNIĶI uz nenoteiktu laiku

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Lielvārdes Remte” aicina darbā SANITĀRTEHNIĶI uz nenoteiktu laiku

(2 vakances)

 Darba galvenie pienākumi:

  • Veikt ēku un centralizēto sistēmu, apkures, karstā, aukstā ūdens, lietus ūdens un kanalizācijas sistēmu tehnisko apkalpošanu un avāriju likvidēšanas darbus.
  • Regulāri veikt, uzraudzībā esošo ēku, kanalizācijas, ūdensapgādes un apkures sistēmu apsekošanu.
  • Regulēt apkures un ūdens apgādes sistēmu darbību, izmantojot tajās iebūvēto regulējošo un noslēgarmatūru.
  • Tīrīt aizsērējušos cauruļvadus, nepieciešamības gadījumā nomainīt armatūru vai cauruļvadu posmus.
  • Uzstādīt atgaisošanas un drenāžas krānus, kas nepieciešami sistēmas normālai darbībai.
  • Atjaunot izolācijas bojājumus pēc avārijas likvidēšanas, remontu u.c. darbu izpildes.
  • Ūdens skaitītāju uzstādīšana, maiņa un noplombēšana.

Prasības kandidātiem:

  • Nopietna attieksme pret darba pienākumiem.
  • Saudzīga attieksme pret uzticētajiem instrumentiem un darbam izsniegtajiem līdzekļiem.
  • Spēja sadarboties ar darbu vadītāju, kolēģiem un darba veikšana individuāli.
  • Valsts valodas prasmes.
  • Atbilstoša izglītība un iepriekšēja pieredze līdzvērtīgā amatā.
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Piedāvājam:

  • Mēneša algu (bruto) no 600 – 800 EUR.
  • Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika).
  • Darba apģērbu.
  • Sociālās garantijas.

Papildus informācija un pieteikšanās līdz 27.09.2019. Ceriņu ielā 3, Lielvārdē, Lielvārdes novadā, 20223935, 65053837, e-pasts: remte@remte.lv