Jaunumi

Aicinām darbā palīgstrādniekus - zāles pļāvējus.

SIA “Lielvārdes Remte” aicina darbā palīgstrādniekus - zāles pļāvējus.

Darba pienākumi:

  • Zāles pļaušana un krūmu griešana ar trimmeri;
  • Krūmu un dzīvžogu griešana;
  • Dažāda rakstura labiekārtošanas darbu veikšana.

Prasības kandidātiem:

  • Priekšroka kandidātiem ar speciālo apmācību, iepriekšēju pieredzi un autovadītāja apliecību;
  • Nopietna attieksme pret darba pienākumiem;
  • Saudzīga attieksme pret uzticēto tehniku un instrumentiem;
  • Spēja sadarboties ar vadītāju un darba biedriem, iniciatīva;
  • Valsts valodas prasmes minimālā līmenī.

Piedāvājam:

  • Darbu uz laiku līdz 30.oktobrim;
  • Sociālās garantijas;
  • Iespējamu darba līguma termiņa pagarināšanu, atkarībā no laika apstākļiem un darba rezultātiem.
  • Darba samaksa: 600 – 700 EUR bruto.

Papildus informācija un pieteikšanās līdz 2019. gada 30. aprīlim pa tālruni: 28800166, Vilnis Melkerts vai ierodoties personīgi Lielvārdē, Ceriņu ielā 3.

E-pasts: remte@remte.lv