Jaunumi

Aicinām darbā SANITĀRTEHNIĶI

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Lielvārdes Remte” aicina darbā SANITĀRTEHNIĶI uz nenoteiktu laiku

Darba galvenie pienākumi:

  • Veikt ēku un centralizēto sistēmu, apkures, karstā, aukstā ūdens, lietus ūdens un kanalizācijas sistēmu tehnisko apkalpošanu un avāriju likvidēšanas darbus.
  • Regulāri veikt, uzraudzībā esošo ēku, kanalizācijas, ūdensapgādes un apkures sistēmu vizuālo un tehnisko apsekošanu.
  • Regulēt apkures un ūdens apgādes sistēmu darbību, izmantojot tajās iebūvēto regulējošo un noslēgarmatūru.
  • Tīrīt aizsērējušos cauruļvadus, nepieciešamības gadījumā nomainīt armatūru vai cauruļvadu posmus.
  • Uzstādīt atgaisošanas un drenāžas krānus, kas nepieciešami sistēmas normālai darbībai.
  • Atjaunot izolācijas bojājumus pēc avārijas likvidēšanas, remontu u.c. darbu izpildes.
  • Ūdens skaitītāju uzstādīšana, maiņa un noplombēšana.

Prasības kandidātiem:

  • Nopietna attieksme pret darba pienākumiem.
  • Saudzīga attieksme pret uzticētajiem instrumentiem un darbam izsniegtajiem līdzekļiem.
  • Spēja sadarboties ar darbu vadītāju, kolēģiem un darba veikšana individuāli.
  • Valsts valodas prasmes.
  • Sanitārtehniķa apliecība un iepriekšēja pieredze līdzvērtīgā amatā.
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Piedāvājam:

  • Darba alga pirms nodokļu nomaksas: 670 - 870 EUR;
  • Ikgadējos apmaksātos atvaļinājumus, atvaļinājuma pabalstu;
  • Darba apģērbu, pienākumu veikšanai nepieciešamo inventāru;
  • Sociālās garantijas, t.sk. dzīvības un veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika.

Papildus informācija un pieteikšanās līdz 20.11.2020. Ceriņu ielā 3, Lielvārdē, Lielvārdes novadā, 26443529, 20223935, e-pasts: remte@remte.lv