Jaunumi

Pērno lapu un dārza bioloģisko atkritumu savākšanas akcija – Pavasaris 2020.

Pērno lapu un dārza bioloģisko atkritumu savākšanas akcija – Pavasaris 2020.

Pērno lapu un dārza bioloģisko atkritumu savākšanas akcija – Pavasaris 2020.

SIA “Lielvārdes Remte” Pašvaldības teritorijas apsaimniekošanas nodaļa informē, ka šogad lapu savākšanas akcija, līdzīgi kā 2019. gada rudenī, tiek organizēta sekojoši:

no 2020. gada 7. aprīļa līdz 15. maijam Ogres SIA “Marss” šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā Lielvārdē, Dravnieku ielā 9c ir novietots speciāli lapām un dārza bioloģiskajiem atkritumiem paredzēts 22 kubu konteiners, kurā iedzīvotāji varēs izbērt atvestās lapas, sīkos zarus, stiebrus un citus augu izcelsmes atkritumus. Maisus konteinerā mest nedrīkst, tie ir jāizber!

Šo iespēju nodrošina un apmaksā Lielvārdes novada pašvaldība, un iedzīvotājiem tā ir bez maksas. Konteiners pieejams saskaņā ar šķiroto atkritumu pieņemšanas laukuma darba laikiem:

Pirmdien:       nestrādā

Otrdien:          10:00 – 14:00

Trešdien:       10:00 – 14:00

Ceturtdien:    14:00 – 19:00

Piektdien:      10:00 – 15:00

Sestdien:       10:00 – 15:00

Svētdien:       nestrādā

Atgādinām visiem iedzīvotājiem, īpaši tiem, kuri lielgabarīta atkritumus, papīru, kartonu, pudeles, nolietoto sadzīves elektrotehniku un mēbeles  izmet pie daudzdzīvokļu māju sadzīves atkritumu konteineriem – to visu un BEZ MAKSAS varat nodot minētajā šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā un to utilizāciju apmaksā Lielvārdes novada pašvaldība!

Ja tas netiks ievērots, saskaņā ar Lielvārdes novada Saistošajiem noteikumiem un citos normatīvajos aktos noteikto, Lielvārdes novada Pašvaldības policija piemēros maksimāli noteiktos sodus!

Vilnis Melkerts

SIA “Lielvārdes Remte”

Pašvaldības teritorijas apsaimniekošanas nodaļas vadītājs

Tālrunis papildus informācijai: 28800166

Foto: www.unsplash.com